Hyr

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Bli

Xhel kundër shenjave

690.00L

Me 5% vaj të bimës së Çajit dhe Shelg të bardhë

Gjendja: Lëkurë me tendencë për akne, lëkurë e skuqur, shenja të akneve

Zgjidhja: Xheli kundër shenjave është specifikisht i formuluar për të shënjestruar daljen e akneve në lëkurë. Formula është njëkohësisht e fuqishme dhe e butë dhe punon për të larguar grumbullimet dhe papastërtitë e sipërfaqes së lëkurës, pa irrituar apo përtharë lëkurën. Zonat problematike shënjestrohen nëpërmjet një përzierjeje unike të ekstrakteve të përqendruara të glicirizës, shelgut të bardhë dhe kalendulës, si dhe vajrave esencialë të pemës së çajit dhe trumzës, për të përmirësuar skuqjen dhe njollat.

Ndjesia në lëkurë: Lëng freskues me një ndjesi të lehtë djegëse

Tekstura: e lëngët

Përbërësit kryesorë: Glicirizë, shelg i bardhë, 5% vaj i pemës së çajit, kalendulë

Sasia:
SKU: 040606-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1
Categories: , ,
Tag:
Share on:

Aplikojeni mbi njolla sa herë të jetë e nevojshme. Mbajeni me vete dhe përdoreni sa herë të nevojitet përgjatë ditës.

Shmangni zonën e syve. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Të ruhet nën 300C, larg dritës së drejtpërdrejtë dhe lagështisë.

Water/Aqua/Eau, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Water, Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil, Salix Alba Bark Extract, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Aloe Barabadensis Leaf Extract, Salicylic Acid, Thymus Serpyllum Leaf Extract, Xanthan Gum, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Fragrance (Parfum).