Hyr

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Bli

Trajtim zbardhues për njollat e moshës

690.00L

Me Glicirizë dhe Trumzë

Gjendja: Lëkurë që ka nevojë për t’u pastruar si shkak i njollave të moshës, hiperpigmentimit, pabarazisë në tonalitet/ngjyrë dhe diskolorimit.

Zgjidhja: Trajtimi zbardhues për njollat e moshës rikthen shkëlqimin rinor të lëkurës në sajë të ekstraktit të glicirizës, i cili përmirëson dukjen e shenjave të moshës dhe njëtrajtëson tonalitetin e lëkurës. Livandoja, trumza dhe kalendula ndihmojnë në njëtrajtësimin e ngjyrës së lëkurës.

Ndjesia në lëkurë: E freskët

Tekstura: Lëng pak veshtullor

Përbërësit kryesorë: Glicirizë, livando, trumzë, aloe vera, kalendula

Sasia:
SKU: 040606-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1
Categories: , ,
Tag:
Share on:

Për rezultate më të mira aplikojeni duke e masazhuar produktin mbi njollë. Përdoreni përpara serumit dhe kremit hidratues. Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

Shmangni zonën e syve. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Të ruhet nën 300C, larg dritës së drejtpërdrejtë dhe lagështisë.

Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Water, Water/Aqua/Eau, Aloe Barabadensis Leaf Extract, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Thymus Serpyllum Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Thymus Serpyllum Leaf Oil, Lavandula Angustifolia