Hyr

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Bli

Toner qetësues i akneve për lëkurë të yndyrshme

1,790.00L

Me ujë të Portokallit të hidhur dhe Sherebelë

Gjendja: Lëkurë e yndyrshme, me tendencë për akne

Zgjidhja: Locion rifreskues, i përkryer për aplikim gjatë ditës apo natës.

Ndjesia në lëkurë: E rifreskuar dhe e pastër, me një ndjesi përfundimtare astrigente.

Tekstura: Përzierje e lehtë ujore

Përbërësit kryesorë: Portokall i hidhur, livando, shelg i bardhë, bar mijëfletësh, sherebelë, kokoçel, kamomil

Sasia:
SKU: 040606-1-1-1-1-1-1-1-1-1
Categories: , ,
Tag:
Share on:

Lagni një tampon pambuku me këtë locion dhe aplikojeni në lëkurë dhe qafë sa herë ta ndjeni të nevojshme. Liheni të thahet. Mund të përdoret përgjatë ditës dhe natës.

Shmangni zonën e syve. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Të ruhet nën 300C, larg dritës së drejtpërdrejtë dhe lagështisë.

 Ky toner fytyre gjen plotësim në produktet në vijim: Serumin me performancë të lartë për fytyrë të yndyrshme që balancon prodhimin e sebumit (yndyrës); Xhel-kremin e ditës për fytyrë të yndyrshme në mëngjes apo për në mbrëmje Kremin e natës balancues për fytyrë të yndyrshme. Për trajtimin e zonës rreth syve, përdorni Kremin e syve kundër rrathëve të zinj dhe qeskave. Për njollat përdorni Xhelin kundër njollave.

Achillea Millefolium (Yarrow) Water, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Citrus Aurantium Amara Flower Water, Water/Aqua/Eau, Chamomilla Recutita Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Salix Alba Bark Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Fragrance (Parfum).