Hyr

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Bli

Serum qetësues & zbutës për lëkurë të thatë

3,190.00L

Me Mëllagë të bardhë dhe Aloe Vera

Gjendja: Lëkurë e thatë, e dehidratuar, humbje e tonifikimit dhe elasticitetit. Përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Zgjidhja: Ky trajtim punon për të hidratuar, ushqyer dhe zbutur në mënyrë të dukshme lëkurën. Një përzierje e përqendruar e ekstrakteve bimore që ndihmon në arritjen e pamjes së hidratuar dhe të tonifikuar të lëkurës.

Ndjesia në lëkurë: E hidratuar me një ndjesi përfundimtare të butë mëndafsh.

Tekstura: Serum i plotë, veshtullor

Përbërësit kryesorë: Aloe vera, kamomil, mëllagë e bardhë, lulebasan, trëndafil i egër

Sasia:
SKU: 040606-1-1-1
Categories: , ,
Tag:
Share on:

Përdorimi: Hidhni disa pika serum në pëllëmbën e dorës dhe me të dyja duart aplikojeni në fytyrë. Për rezultat më të mirë përhapeni në fytyrë duke masazhuar deri në përthithje të plotë të produktit. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Përdoreni në zonën e qafës dhe të kraharorit për të luftuar efektet e dukshme të lëkurës së thatë. Për të maksimizuar rezultatet e serumit, përdorni dhe një nga hidratuesit tanë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Të ruhet nën 30 gradë, larg dritës së drejtpërdrejtë dhe lagështisë.

Shoqërohet me: Vaji i mbrëmjes për lëkurë të thatë mund të përdoret pas serumit ose mund të përzihet me serumin në mbrëmje për të aktivizuar dhe hidratuar më thellësisht fytyrën. Në mëngjes, vazhdo rutinën duke përdorur Kremin qetësues të ditës me Aloe Vera & Trëndafil të egër dhe në mbrëmje përdor Trajtimin e natës për lëkurë të thatë. Për zonën rreth syve përdor Kremin tendosës për konturin e syve.

Përbërësit:

Water/Aqua/Eau, Althea Officinalis Leaf Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Aloe Barabadensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Extract, Malva Sylvestris Extract, Glycerin, Cetyl alcohol, Stearyl alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea europaea (Olive) Fruit Oil, Hypericum Perforatum Oil, Tocopherol, Xanthan Gum, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Fragrance (Parfum).