Hyr

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Bli

Serum kundër-rrudhave

4,190.00L

Me Kamomil dhe Kumak

Gjendja: Lëkurë pa gjallëri, në nevojë për shkëlqim, përforcim dhe ulje të shenjave të dukshme të plakjes.

Zgjidhja: Serumi kundër-rrudhave është formuluar me ekstrakte të çajit të malit dhe të sherebelës që kanë treguar se kanë veti të ulin dukshmërinë e shenjave të plakjes së fytyrës dhe të rikthejnë paraqitjen rinore të lëkurës. Gjithashtu, produkti ka dhe vitaminë E, e cila është e njohur për mbrojtjen antioksiduese, si dhe kamomil dhe kalendulë, të cilat nxisin ruajtjen e hidratimit. Ky serum ndihmon në arritjen e një lëkure rinore, të gjallë dhe rrezatuese.

Ndjesia në lëkurë: E butë dhe e ripërtërirë me një përfundim të lehtë.

Tekstura: Serum me peshë të lehtë

Përbërësit kryesorë: Kalendulë, kamomil, livando, çaj mali, alfa-bisabolol, ribosë-D, sherebel

Sasia:
SKU: 040606-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1
Categories: , ,
Tag:
Share on:

Përdorimi: Apliko në lëkurë të pastër. Hidh një sasi të konsiderueshme në pëllëmbën e dorës. Vendos pak nga kremi në hundë, në mjekër, në faqe dhe në ballë. Përhape mirë dhe masazho lëkurën deri në përthithje të plotë. Të përdoret përpara hidratuesit (kremit) të fytyrës.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Të ruhet nën 300C, larg dritës së drejtpërdrejtë dhe lagështisë

 

Shoqërohet me: Vazhdo rutinën duke përdorur Eliksirin e ditës kundër-rrudhave në mëngjes dhe duke përdorur në mbrëmje Kremin tendosës të mbrëmjes për fytyrën & qafën. Për të zbutur zonën e syve, përdor Kremin tendosës për zonën e syve kundër qeskave dhe pigmentimit.

Përbërësit:

Sideritis Syriaca Water, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water, Water/Aqua/Eau, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Glycerin, Cetyl alcohol, Stearyl alcohol, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ethylhexyl Palmitate, Tocopherol, Bisabolol, Ribose, Xanthan Gum, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Fragrance (Parfum).