Hyr

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Bli

Krem tendosës për zonën e syve kundër qeskave dhe pigmentimit

2,190.00L

Me Kokoçel dhe vaj Avokado

Gjendja: Sy të lodhur, rrathë të errët, rrudha dhe linja në zonën e syve.

Zgjidhja: Krem korrektues për zonën e syve 2 në 1: Tendosje & Shndritje. Kafeina dhe vitamina E ulin dukjen e rrathëve të zinj, ndërsa hialuronati i natriumit, lulebasani dhe çaji i malit ndihmojnë në tonifikimin dhe zbutjen e rrudhave. Kokoçeli ndihmon që lëkura rreth syve të duket më e tendosur dhe më e shndritshme.

Ndjesia në lëkurë: E butë dhe e ripërtërirë.

Tekstura: Krem me peshë të rëndë

Përbërësit kryesorë: Vaj avokado, vitaminë E, kafe, kokoçel, lulebasan, acid hialuornik, çaj mali, livando

Sasia:
SKU: 040606-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1
Categories: , ,
Tag:
Share on:

Përdorimi: Masazhoni kremin në zonën e syve në mëngjes dhe në mbrëmje. Për rezultate më të mira, masazho një shtresë të trashë përqark gjithë zonës së syrit – në qepallat e sipërme dhe të poshtme. Masazhoni tepricën duke prekur lehtësisht me majën e gishtave me drejtim nga këndi i brendshëm në drejtim të jashtëm të syrit. Përdoreni sa herë ta ndjeni të nevojshme.

Për ta përdorur si maskë, aplikoni dy herë në javë një shtresë të trashë në zonën përreth syve. Lijeni për 10 minuta dhe më pas fshini tepricën. Mos e shpëlani.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Të ruhet nën 300C, larg dritës së drejtpërdrejtë dhe lagështisë.

 

Shoqërohet me: Kjo rutinë mund të plotësohet duke përdorur Serumin kundër-rrudhave i cili ripërtërin pamjen rinore të lëkurës ose për hidratim intensiv Serumin e përqendruar me acid hialuronik. Vazhdoni rutinën duke përdorur në mëngjes Eliksirin e mëngjesit kundër-rrudhave dhe për në mbrëmje Kremin tendosës së mbrëmjes për fytyrën & qafën.

Përbërësit:

Centaurea Cyanus Flower Water, Sideritis Syriaca Water, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Water/Aqua/Eau, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Caffeine, Cetyl alcohol, Stearyl alcohol, Olea europaea (Olive) Fruit Oil, Hypericum Perforatum Oil, Glycerin, Ricinus communis (Castor) Seed Oil, Persea gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Lavandula Angustifolia Extract, Xanthan Gum, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Fragrance (Parfum).