Hyr

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Bli

Krem sysh kundër rrathëve të zinj dhe qeskave

2,190.00L

Me Kokoçel dhe Acid hialuonik

Gjendja: Për shumicën e tipeve të lëkurës, veçanërisht për lëkurë mikse dhe të yndyrshme, duke përfshirë dhe lëkurën e ndjeshme.

Zgjidhja: Një krem freskues dhe delikat për zonën e syve, i përsosur për përdorim gjatë ditës apo natës.  Një eliksir i vajrave organik, hialuronatit të natriumit dhe infuzit të kokoçelit, për t’i dhënë zonës delikate të syrit jetë, duke e mbajtur të tonifikuar dhe të ushqyer. Aplikojeni butësisht, në mëngjes dhe në mbrëmje, përgjatë linjës së mollëzave duke vazhduar sipër drejt kockës së vetullës dhe përqark zonës së syrit

Ndjesia në lëkurë: Lehtësisht e hidratuar, e plotësuar

Tekstura: Krem me peshë të mesme.

Përbërësit kryesorë: Acid hialuronik, kokoçel, kafe

Sasia:
SKU: 040606-1-1-1-1-1-1-1-1
Categories: , ,
Tags: ,
Share on:

Përdorimi: 

Për ta përdorur si maskë, aplikojeni dy herë në javë duke vendosur një shtresë të trashë në lëkurën përreth syve. Lijeni për 10 minuta dhe më pas largoni tepricën. Mos e shpëlani.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Të ruhet nën 300C, larg dritës së drejtpërdrejtë dhe lagështisë.

Shoqërohet me: Ky krem sysh plotësohet me produktet në vijim: Toneri qetësues i akneve për lëkurë të yndryshme që trajton prodhimin e tepërt të sebumit (yndyrës) dhe gjithashtu pastron dhe rifreskon lëkurën; Serumi me performancë të lartë për fytyrë të yndyrshme që balancon prodhimin e sebumit dhe ushqen lëkurën. Vazhdoni rutinën duke përdorur Xhel-kremin e ditës për fytyrë të yndyrshme në mëngjes ose në mbrëmje Kremin e natës balancues për fytyrë të yndyrshme. Për njollat përdorni Xhelin kundër njollave.

Përbërësit:

Centaurea Cyanus Flower Water, Water/Aqua/Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hypericum Perforatum Oil, Cetyl alcohol, Stearyl alcohol, Olea europaea (Olive) Fruit Oil, Caffeine, Xanthan Gum, Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Fragrance (Parfum).