Hyr

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Bli

Krem nate balancues për fytyrë të yndyrshme

2,690.00L

Me Bar mijëfletësh dhe Boronicë

Gjendja: Lëkurë e yndyrshme, me tendencë akneike

Zgjidhja: Një krem i butë, për t’i rikthyer hidratimin lëkurës, por pa shtuar yndyrën. Ne përdorim bimë të freskëta që ndihmojnë në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës, stimulojnë qelizat e lëkurës dhe njëtrajtësojnë ngjyrën e lëkurës. Përzierja komplekse e ekstrakteve të bimëve përthithet menjëherë duke i dhënë lëkurës hidratim maksimal aty ku kërkohet më shumë. Zgjohu me një lëkurë më të butë dhe më të shëndetshme!

Ndjesia në lëkurë: E freskët dhe e hidratuar, me një ndjesi përfundimtare të lehtë

Tekstura: Krem me peshë të lehtë

Përbërësit kryesorë: Kamomil, bar mijëfletësh, boronicë¸ shelg i bardhë, aloe vera, glicirizë

Sasia:
SKU: 040606-1-1-1-1-1-1
Categories: , ,
Tags: ,
Share on:

Përdoreni çdo natë duke aplikuar një sasi të vogël të këtij kremi në majat e gishtave dhe duke e masazhuar lehtësisht në lëkurë. Në këtë mënyrë, nxisni qarkullimin e gjakut në lëkurë dhe lëkura ndihet e ushqyer dhe e tonifikuar.

Për të shtuar rezultatet, përdoreni këtë hidratues pas aplikimit të serumit.

Shmangni zonën e syve. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Të ruhet nën 300C, larg dritës së drejtpërdrejtë dhe lagështisë.

Fillimisht, përdorni Tonerin qetësues të akneve për lëkurë të yndryshme që e lë lëkurën të ndihet e pastër dhe e ekuilibruar. Më pas, përdorni Serumin me performancë të lartë për lëkurë të yndyrshme për të balancuar prodhimin e sebumit (yndryrës). Vazhdo rutinën duke përdorur në mëngjes Xhel-kremin e ditës për fytyrë të yndyrshme ose në mbrëmje këtë krem. Për të zbutur zonën e syve, përdor Kremin e syve kundër rrathëve të zinj dhe qeskave. Për njollat përdorni Xhelin kundër njollave.

Water/Aqua/Eau, Achillea Millefolium Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba Bark Extract, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetyl alcohol, Stearyl alcohol, Glycerin, Aloe Barabadensis Leaf Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Achillea Millefolium Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Palmitate, Chamomilla Recutita Extract, Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil, Tocopherol, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Fragrance (Parfum).